teka 03:42
leidžiasi 20:51
Priešpilnis
13 mėnulio d.
Sudegintas Pirčiupių kaimas
Vardadienius švenčia:
Dovilė, Jaroslavas, Karolė, Klotilda, Ovidijus, Tautkantas
Gimtadienis:
Jolanta Rimkutė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 1
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 9
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Mergvakaris > Linksminimasis

Dekoracijos atrodo nuostabiai, dovanėlės supakuotos, maistas ir gėrimai (alkoholiniai bei nealkoholiniai negeriančioms) paruošti. Daugiau jau nieko tu negali padaryti, išskyrus pasitikti svečius, pasirūpinti, kad jie pasimėgautų užkandžiais kol susirinks visi svečiai, ir prižiūrėti, kad viskas vyktų pagal planą.

Vėlgi, paskirstyk įvairias pareigas, tokias kaip užkandžių atnaujinimas ar gėrimų papildymas, dovanų sudėjimas į vieną vietą ir dar daugelį kitų, jaunosios pamergėms ar geriausioms draugėms. Nepasilik visko ant savo vienos pečių.

Žinoma, tu norėsi, kad visos linksmybės būtų kuo tiksliau užfiksuotos. O lengviausias būdas tai padaryti yra nufilmuoti arba nufotografuoti. Mes siūlomė susitarti su kokiu draugu, kuris galėtų viską fiksuoti. Taip pat ir keletas svečių (dėl to patariame pasitarti iš anksto) atsineštų savo fotoaparatus, kuriais stengtųsi užfiksuoti linksmas akimirkas. Kodėl keletas? Todėl, kad kiekvienas iš mūsų daug ką mato skirtingai, pastebi skirtingas akimirkas. Todėl vėliau sudėjos visas nuotraukas į vieną albumą pamatysite daugybę skirtingų linksmų akimirkų, kurios ir vėl jums primins apie linksmą šventę ir sugrąžins šypseną į jūsų lūpas.