teka 03:42
leidžiasi 20:51
Priešpilnis
13 mėnulio d.
Sudegintas Pirčiupių kaimas
Vardadienius švenčia:
Dovilė, Jaroslavas, Karolė, Klotilda, Ovidijus, Tautkantas
Gimtadienis:
Jolanta Rimkutė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 1
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 9
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Mergvakaris > Žaidimų pavyzdžiai

Pažvelk į krištolinį rutulį
Tavo geriausia draugė išteka ir tu nori nuveikti kažką jaudinančio? Gal leiskitės į sielų paieškas?

Gal tiktų aiškiaregių ar astrologų vakarėlis? Tegul profesionalai būna jūsų vedliai į mergvakario magiją. Pakviesk visas geriausias jaunosios drauges ir moteriškos lyties giminaites. Užsisakyk tikrą aiškiaregį arba astrologą. Patartina patikrinti bent keletą, su jais viską aptarti, kad neliktum nuvilta. Ir tada tegul prasideda linksmybės. Pagrindinį vakarėlį įrenk dideliame kambaryje, svetainėje, o mažesnis kambarys su durimis tegul būna aiškiaregysčių kambarys. Norėdama paversti aiškiaregysčių kambarį autentišku, papuošk tą kambarį žvakėmis, kristalais, užuolaidomis. Tačiau nepamiršk, kad ir pats aiškiaregys gali atsinešti savų įrankių arba gali jaustis nepatogiai tarp tavų dekoracijų. Todėl būtinai su juo aptark viską prieš šventę. Taip pat įspėk nusamdytą svečią, kas yra jaunoji (nors jis turbūt tą žinos ir be tavo pagalbos) ir pasirūpink, kad jaunoji gautų ypač ilgą ir jaudinančią aiškiaregystę.

Pamergių dovana Jam?
Mergvakario pabaigoje jaunoji turės pilną glėbį mergvakario dovanų. Tačiau ar tu nieko nepamiršai? Tiesa, kad mergvakaris yra skirtas tik merginoms, bet negi jaunikis nenusipelnė nieko? Tikrai būtų labai gražus gestas, jei jaunoji turėtų ką nors parnešti ir savo jaunikiui. Ant pakvietimų įspėk, kad kiekvienas svetys turi atsinešti po vieną įrankį (geriau perspėk, koks įrankis tai turėtų būti, kad vakarėlio pabaigoje jaunajai netektų nešti savo išrinktajam šešių plaktukų ir penkių atsuktuvų). Jei viskas pavyks gerai, jūs galėsite apdovanoti jaunikį pirmuoju sukomplektuotu namų apyvokos įrankių rinkiniu. Žinok, kad ne tik būsimasis vyras, bet ir jaunoji gaus naudos iš tokios puikios dovanos. Ji turės nuosavą labai gabų vyrą, o šis bus maloniai nustebintas tokios malonios staigmenos.

Čiulpk tai!!!
Ar tikrai nori sugėdinti būsimąją nuotaką? Jei taip, tai padovanok jai “Čiulpk už pinigus” marškinėlius ir tegul ji pati užsidirba vakarui. Nors tai iš tiesų ne taip baisu, kaip atrodo… “Čiulpk už pinigus” marškinėliai yra paprasti marškinėliai ant kurių yra prisegta daug saldainių. Idėja yra tokia, kad sutikti vyrai sumoka po 1 Lt. ar kitą sutartą sumą ir už tai gali nuvalgyti po vieną saldainį nuo marškinėlių. Kaip jau supratai, tai gali būti siaubingai gėdinga, bet linksmas vaizdas visiems stebintiems. Todėl nepamiršk visko fotografuoti. Pamergės gali palaikyti jaunąją ir turėti karolius iš saldainių. Tik nebūkit šykščios. Visas uždarbis tegu atitenka jaunajai, juk tai jos naktis.