teka 03:42
leidžiasi 20:51
Priešpilnis
13 mėnulio d.
Sudegintas Pirčiupių kaimas
Vardadienius švenčia:
Dovilė, Jaroslavas, Karolė, Klotilda, Ovidijus, Tautkantas
Gimtadienis:
Jolanta Rimkutė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 1
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 9
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Mergvakaris > Pakvietimai

Kvietimai gali būti patys įmantriausi ar paprasčiausi. Viskas priklauso tik nuo tavęs. Tačiau juose turėtų būti visa svarbiausia informacija: tema, laikas, vieta, apranga ir kiti nurodymai. Jeigu taupai, pakvietimus gali išsiuntinėt elektroniniu paštu. Bet prieš tai įsitikink ar elektroninio pašto adresai, kurios tu turi, yra visada tikrinami.

Nesvarbu, kaip ir kokius pakvietimus tu išsiųsi, jie turi duoti aiškią užuominą, kad tai bus pašėlęs mergvakaris, taigi ir pakviestosios turėtų taip nusiteikti. Patariame, neplanuok nieko, kas bent truputį pažeidžia kokius nors įstatymus. Juk nenorėtum, kad tu, jaunoji ar kuri nors iš pakviestų svečių turėtų problemų. O tuo labiau nenorėtum raudonuodama iš gėdos aiškintis pareigūnams, kodėl jaunoji bėgiojo miesto gatvėmis nuoga.

Kada visi formalumai jau suplanuoti, prasideda tikrasis darbas. Nebijok klausti draugių ar svečių pagalbos. Jei pažįsti žmogų, kuris sugebėtų gauti nuolaidą dekoracijoms, pasinaudok jais. Kuri nors iš tavo pažįstamų mėgsta gaminti ar yra profesionali virėja? Kodėl nesutaupius pinigų ir nepaprašius pagalbos? Pasistenk, kad viskas būtų kuo lengviau tau ir tu galėtum mėgautis vakarėliu.

Jei tu kam nors moki už paslaugas, pavyzdžiui astrologui ar masažistui, nepatingėk sudaryti raštiškos sutarties, kurioje būtų nurodyta, ko iš jų tikimasi – laikas, kurį jie praleis vakarėlyje, paslaugos, kurias jie suteiks ir užmokestis į kurį jau įskaičiuoti bet kokie papildomi mokesčiai. Tai tau padės užsitikrinti, kad viskas vakarėlio metu vyks kaip planuota, be to apsaugos tavo pinigus ir nuotaiką nuo bet kokio staigmenų, tokių kaip paslaugos neatlikimas.