teka 03:42
leidžiasi 20:51
Priešpilnis
13 mėnulio d.
Sudegintas Pirčiupių kaimas
Vardadienius švenčia:
Dovilė, Jaroslavas, Karolė, Klotilda, Ovidijus, Tautkantas
Gimtadienis:
Jolanta Rimkutė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 1
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 9
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Mergvakaris > Žaidimai

Kvietimai jau išsiuntinėti, vieta užsakyta, sutartys pasirašytos ir daugybė pagalbininkų atlieka visus darbus už tave. Laikas pamąstyti apie vakarėlio žaidimus, kurie turėtų pralaužti ledus ir atpalaiduoti viešnias, bei išrinkti mažytes vakarėlio smulkmenas dovanėles svečiams prisiminimui apie šį šaunų įvykį. Vėlgi, nepamiršk mergvakario temos, tačiau nebūk ir jos vergė.

Žaidimai gali būti patys įvairiausi, priklausomai nuo vietos, mergvakario temos ir daugybės kitų dalykų. Patariama pradėti nuo lengvesnių žaidimų, tokių kaip trumpučiai pokalbiai, artėjant prie rimtesnių istorijų apie tai, kaip pirmą kartą jus užklupo mylintis ir taip toliau. Tačiau nepamiršk, kad tai tik vakarėlio pradžia ir visos linksmybės dar pries akis ir neversk svečių raudonuoti jau pačioje mergvakario pradžioje. Jei jie atsako paprastai ir trumpai, tegul taip ir būna. Svarbiausia, kad atsipalaiduotų. Jei nieko pati nesugalvoji, čia pateikiami keli mergvakario žaidimai.

Kaip jau minėjome, būtų gražų, jei kiekviena viešnia turėtų bent po mažą smulkmenėlę, kuri joms primintų šį pasilinksminimą. Nuotraukos – būtinybė!!! Dovanėles galima įteikti vakarėlio pabaigoje arba išsiūsti paštų praėjus kelioms dienoms po mergvakario ir taip joms priminti apie praėjusias linksmybes. Kadangi nerasi vieno daikto, kuris patiktų visoms viešnioms, patariame dovanoti ką nors linksmo, bet naudingo, ką jos galėtų panaudoti. Taip pat pasiruošk dovanėlių, jei norėtum apdovanoti greičiausias, linksmiausias, šmaikščiausias bei geriausiai žaidimuose pasirodžiusias viešnias.