teka 03:48
leidžiasi 20:59
Pilnatis
17 mėnulio d.
Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena
Vardadienius švenčia:
Doma, Domė, Dominyka, Ginvilė, Nerilė, Nervyda, Nervydas, Nervilas
Gimtadienis:
Gintaras Krapikas
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 0
Per mėn. - 5
Viso - 58381
Tostai.lt rekomenduoja
Siųsk SMS
Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams su duona ir druska pasitikti Dievo palaiminimą gavusius savo vaikus. Perlaužkite šią duonos riekę, pasidalykite ir žinokite:
Kaip duonos riekę laužiate perpus, Taip teks pasidalyt džiaugsmu ir laime, Pečius suglaudus teks atremt vargus, Kurie užklumpa lyg naktis savaime... Bet kol vienu ritmu dvi širdys plaks, Išsaugot meilę jums jėgų pakaks!
Miela dukra, brangus žente, mes, tėvai, iš visos širdies linkime, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visada rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis...


Tai laimė netikėta auginom šaunų sūnelį, o dabar Dievas siunčia dar ir dukrelę šauniąją martelę. Priimk, mieloji, šią duoną su druska ir neišleisk iš savo rankų, būk gera šeimininkė, paguoda ir užtarėja mums, seniems, ir jūsų vaikučiams mažiems. Tegul tau šeimininkaujant niekad mūsų namuose nepristigs nei duonelės, nei druskelės, nei skanių valgymėlių, nei saldžių gėrimėlių.


Priimk jaunoji, mieliausioji dukrele, šią druską ir duoną, laikyk ją tvirtai, žiūrėk, kad kitur neišeitų, senus ir mažus, šiuose namuose gyvenančius, skaniai valgydink! Būk gera šeimininkė, mylima žmona, rūpestinga motina, meili marti, maloni kaimynė.


žinučių skaičius:
žinutės kaina:
SMS paslaugosDaugiau sms paslaugų. Spausk čia! 
t