teka 06:54
leidžiasi 17:12
Delčia
22 mėnulio d.
Kėdainių unija
Vardadienius švenčia:
Adelė, Adelina, Deiminas, Gedas, Geimina
Gimtadienis:
Gintarė Gurevičiūtė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 1
Per mėn. - 8
Viso - 58280
Tostai.lt rekomenduoja
Vestuvės > Vasaros vestuvių ypatumai

Vasara – vestuvių metas. Tik ar išties suvoki, jog tavo vestuvės vyks VASARĄ? Į ką turėtum atsižvelgti planuodama savo šventę? Patyrę vestuvių planuotojai kužda tau keletą niuansų, kuriuos verta turėti omeny ruošiant savo vestuvių pokylį.

 

Atsargiai – gamta!

Jaukus vestuvių pokylis kaimo turizmo sodyboje prie ežero... Uodai į pasilinksminimų sąrašą neįskaičiuoti. Bet jų veikiausiai bus. Tad tualete, greta skysto muilo, pastatyk svečiams ir keletą purškiklių, saugančių nuo įkyrių vabzdžių atakų.

 

Torto kiaulystės

Užsakinėdama tortą atkreipk dėmesį ne tik į jo sudėtį, bet ir į tai, kokiu kremu jis apteptas. Dailios sviestinės rožės karštesnę vasaros dieną gali vos per valandą virsti išskydusia riebalų balute. Tad prašyk torto, glaistyto cukraus kremu, morengine mase ar marcipanais. Jie – patvaresnis pasirinkimas.

Beje, skonis – taip pat svarbu. Net jei tu dievini šokoladinį tortą, vasaros šilumoje jis daugeliui svečių gali būti pernelyg sunkus. O pasirinkusi gaivų citrusinių vaisių ar uogų skonį tikrai neapsiriksi.

 

Įkalinti rūbuose

Vestuvės – tam tikra prasme karnavalas. Ir bent jau nuotakai, jaunikiui bei jų pulkui tenka iki pat šventės pabaigos kęsti savo kostiumus. Jei nori jaustis patogiai – atkreipk dėmesį ne tik į savo suknelės ir jaunikio kostiumo modelį, bet ir į medžiagą, iš kurios jie pasiūti. Sunkios medžiagos, daug sintetikos ir tave, ir tavo išrinktąjį gali įkalinti tikroje pirtyje. Todėl vasaros šventei tau geriau rinktis lengvesnę, atviresnę ir vėsesnę suknelę, o prireikus ją papildyti švarkeliu. Savo brangiausiajam taip pat patark įsigyti lengvą ploną vasarinį kostiumą, kurio sudėtyje būtų natūralaus pluošto.

Nepamiršk rūbų specifikos ir rinkdama sukneles pamergėms, jei nusprendei, kad jos turėtų siūdintis vienodas. Kuo mažiau pasijonių ir pamušalų – tuo žvaliau jausis tavo bičiulės.

 

Spąstai ant stalo

Riebus, sunkus maistas karštą vasaros dieną? Ar bent įsivaizduoji, kas iš svečių gebėtų sukirsti 2 Kijevo kotletus, kai lauke +25-30 laipsnių? O juk būtent tokią standartinę porciją siūlo daugybė restoranų.

Jei dėl meniu tarsiesi pati – pasirūpink, kad būtų užsakyta lengvesnio maisto, daugiau gaivių salotų, vaisių ir gėrimų. Ir atsargiai su užkandžiais, pagamintais naudojant želatiną – jie taip pat gali prarasti „prekinę išvaizdą“ dar prieš pasakant pirmąjį tostą.


www.eli.lt