teka 03:41
leidžiasi 20:52
Priešpilnis
14 mėnulio d.
Tarptautinė agresijos prieš vaikus diena
Vardadienius švenčia:
Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Vincė, Vincenta
Gimtadienis:
Goda Sabutytė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 8
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Gimtadienis > Sveikinimai

Dovanos gimimo dienai parenkamos pagal žmogaus, kuriam dovanosim, pomėgius.

Vaikams dovanoti patartina žaislus, kuriais jie bus patenkinti ir kurie duos naudos vaikui - vystys protą, mastymą, gebėjimus, formuos jo pomėgius bei asmenybę. Tokias dovanas gan paprasta išrinkti ir svarbiausiai - jos parduodamos pigiai.

Jaunimui parinkti dovaną sunkiausia, nes ši amžiaus grupė pati nežino ko ji nori jaučiasi subrendus ir dažnai pervertina savo galimybes. Jei padovanosit knygą - jam nepatiks, kur gi jaunuolis sėdės namie ir ją skaitys, geriau jam lėkt su draugais ar žaisti kompiuterinius žaidimus. Tad pasistenkite išsiaiškinti ką šis žmogus mėgta ir tik tada dovanokite. Dažnai jaunimas nori ne rūbo, knygos, o žaidimų, kompiuterio, dviračio ar riedlentės. Viskas priklauso nuo jaunuolio (ės) charakterio.

Vidutinio amžiaus žmonėms parinkti dovaną nėra sunku. Dažnai pažystame šiuos žmones, jų pomėgius, norus. Dažnai tai būna brandi dovana - knyga, įvairūs įrankiai, tai, kas tam žmogui būtų ir naudinga ir primintų Jus.

Brandaus amžiaus žmonės yra patys suprantamiausi ir paprasčiausi. Jiems geriausia dovanoti atsiminimų dovanas ar savo rankų darbo dovanas, pavyzdžiui nuotraukas, albumus, megztą rūbą ar piešinį. Svarbiausia - dovanoti iš širdies.

Paprasta taisyklė. Dovanokite dovaną, jei jaučiate didelę šilumą žmogui. Jis tai pajaus, jam tai patiks, tai tik sustiprins jūsų santykius. Priartins vienas prie kito. Jei nežinote ką dovanoti ir net nenorite ilgai galvoti - dovanokite pinigus, žmogus bus patenkintas, o jūs sutaupysite laiko. Gaila, bet šis būdas labai iškreipia visą gimtadienio prasmę. Dovana turėtų būti siurprizas. Taigi, pagalvokite, pasistenkite  ir neperkelkite visko paskutinei minutei