teka 03:41
leidžiasi 20:52
Priešpilnis
14 mėnulio d.
Tarptautinė agresijos prieš vaikus diena
Vardadienius švenčia:
Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Vincė, Vincenta
Gimtadienis:
Goda Sabutytė
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 2
Per mėn. - 8
Viso - 58374
Tostai.lt rekomenduoja
Gimtadienis > Kaip linksmintis

Gimtadienį švęsti lietuviai mėgsta, bet kiekvienas švenčia įvairiai. Vaikai - pagal tėvelių pageidavimą, jaunimas - dažnai ieško ploto, kur gali laisvai pasiausti, tėvai - pasikvietę svečius namo, pagyvenę - su ištikimiausiais draugais. Trumpai aptarsime visas amžiaus grupes.

Vaikai.  Skirtingai nuo kitų amžių grupių, ši vienintelė neturi pasirinkimo laisvės, ką tėvai duoda, tą jie gauna. Kas džiugu, kad vaikai dažnai patenkinti viskuo, dovanos jiems patinka (nes tėveliai žino ką dovanoti, nes vaikus gerai pažysta), per gimtadienį jiems linksma, nes ateina mažųjų draugų. Tėveliai tuo metu stengiasi irgi "atšvęsti". Dažnai vaikų gimtadieniai vyksta namie, būna ir darželiuose ar pradinėse klasėse.

Jaunimas. Ši amžiaus grupė švenčia savo gimtadienius kartais net per neatsargiai. Jaunimas džiaugiasi savo senėjimu ir pasijaučia vyresniais. O kadangi tokiais "vyresniais" dar nėra buvę, nepatyrę, tai stengiasi tą vyriškumą išnaudoti: daug geria, stengiasi atlikti visus reikalus su panelėmis. Dažnai tokie gimtadieniai baigiasi šliaužiojimu ant grindų. Beabejo, toks jaunimo šventimas taikomas ne visiems, nes kiekvienas švenčia kitaip. Pavyzdžiui merginos kiek kukliau. Kuo jos vyresnės, tuo daugiau vaikinų stengiasi pasikviesti į baliuką. Bet bardakų aišku būna mažiau.

Tėveliai. Jie švenčia visada vienodai :) Ateina svečiai su vaikais, dėl to ir jų vaikai yra užimti. O suaugusieji sėdi prie stalo ir švenčia. Kas ant stalo - pas kiekvienus skirtingai, pas vienus degtinė, pas kitus taurė vyno, pas trečius tortas. Gimtadieniai pakankamai ramūs ir tvarkingi.

Seneliai.  Ši amžiaus grupė yra viena ramiausių. Dažnai jie gailisi, kad suėjo tiek metų ir skundžiasi, kad greitai mirs. Senukai ramiai sėda su ištikimiausiais draugais ir pasakoja savo gyvenimo patirtį. Dažnai šie baliukai būna be alkoholio, vietoj jo - nuotraukos ir kiti prisiminimai.