teka 04:51
leidžiasi 19:55
Delčia
26 mėnulio d.
Krėvos sutartis
Vardadienius švenčia:
Gintautas, Grintautas, Guostė, Maksimilijona
Gimtadienis:
Halle Berry
Sužinok
Sveikinimai
Daugiau sveikinimų..
Atvirukai
Daugiau atvirukų..
Statistika
Svetainėje:
Sveikinimai - 1797
Tostai - 286
SMS tekstai - 731
Atvirutės - 1366
Mintys - 943
Patarlės - 312
Užuojautos - 83
Videosveikinimai - 72
Anekdotai - 5066
Išsiųsta
Šiandien - 0
Vakar - 0
Per 7 d. - 0
Per mėn. - 4
Viso - 58386
Tostai.lt rekomenduoja
ankstesniskitas
Važiuoja traukinio kupė rusas ir lietuvis. Rusas lietuviškai nė bum bum, lietuvis rusiškai taip pat nieko... Na nuvažiavo gera gabalą kelio, rusas ištraukia butelį baltos, pora stiklinių, lietuvis lašinukų, svogūniukų... Pripila rusas pusė stiklinės lietuviui, pusė sau.
Lietuvis:
- Taip ir padvėsti galima...
Rusas:
- Nu, pa dvesti tak pa dvesti...
____________________________________

Žvejoja 2 žvejai jūroje, iš savo laivuko... Staiga vienam kažkas DYDELIO užkimba... Traukia, traukia... Nu nikaip, draugas prišoko, kartu šeip netaip traukė traukė ir ištraukė - o ten undinė, gražutė tokia, blondynka, su visais optimaliais navarotais... Vienas žvejys pamastė, pagalvojo keletą akimirkų, atkabino ir paleido...
Antras pripuola ir rėkia:
- KAM?!?!?!
- O kaip?
Po trumputes pauzės...
- Nu jo...
____________________________________

Nuėjo Petka su Čiapajevu į spektaklį "Aladino lempa". Per pertauką nuėjo į barą, prisivalgė, prisigėrė.. Per antrą dalį Petka šikt užsinorėjo..
Čiapajevas sako:
- Pakentėk, į spektaklį atėjai, o ne į tualetą.
Palaukė Petka kiek laiko, mato kad neišlaikys ir bėga tualeto ieškot.. Išbėga į koridorių, žvilgt į vieną kambariuką - žmonės persirenginėja... Žvilgt į kitą - ten tas pats... Staiga pajuto kad jau neišlaikys, įšoko per pirmas pasitaikiusias duris, ir prišiko į kažkokį vazoną... Grįžta Petka atgal į savo ložę, o visa salė žvengia, raitosi ant grindų. Čiapajevas pro ašaras, žvengdamas sako Petkai:
- Nu Petka, nu tu duodi... Kada tu nuogu užpakaliu į sceną išėjai, niekas nesijuokė... Kada tu į Aladino lempą kakojai - niekas nesijuokė. Bet kada iš Aladino lempos išlindo aktorius ir pasake "..Dėjau aš ant tokio scenarijaus", čia jau niekas neišlaikė...
___________________________________

Kambary sėdi kompiuterastai. Trošku, atidaromas langas. Sėdi toliau. Vėjo gūsis pagauna langą, tas plojasi į lietvamzdį - lietvamzdis atsikabina ir nudarda žemyn.
Tyla.
Vienas prasižioja:
- The window has performed illegal operation and will be shut!
siųstas: 1
t